Oprogramowanie dla firm uslugowych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest podać opinię na pomysł ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to fajne narzędzie dla średnich oraz małych firm ułatwiające zarządzanie istotnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr tudzież płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten potrafi się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprac z ustawą o rachunkowości. Wynika to z faktu iż jest on na bieżąco aktualizowany z prawymi przepisami. Oprócz tego odpowiedzialne są w nim drugiego sposobie narzędzia do informowania i analiz i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można dostać nie tylko dojazd do jego istotnych oraz zaawansowanych funkcji, a także do pomoce technicznej, która pozwala rozwiązywanie tych problemów oraz stosowanie rozwiązań dopasowanych do danej branży a instytucji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima pewno nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych działów a wszelkiej firmy, ale także przyczynić się w niski środek do powiększenia jej efektów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online czy też z 60-dniowego dema offline. Istnieje zatem ogromnie istotne, bo dzięki temuż silna przyjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w danej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie spośród niego aktualnie ponad 60000 firm z wielu branż, co jest oznaką wysokiej wartości oprogramowania. Jak wynika z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.